Prodlužování vlasů revoluční metodou keratin za studena www.prodluzovanivlasu.eu 
  METODA   VZORNÍKY   SLUŽBY A CENY   GALERIE   KONTAKTY OBJEDNÁVKY  

 Nyní jste na stránce : index-> metoda


Prodlužování vlasů revoluční metodou


Prameny vlasů se spojují pomocí speciálního přístroje Ultra Star, který byl vyvinut v Itálii. 

 


Spoj se provádí za studena pomocí elektrického impulsu (ultrasound vibracemi), tudíž se konečně vyhnete přepalování vlasů, jako je tomu u jiných dosud známých metod, váš vlasy tedy nemůže být jakkoliv zničen, metoda je absolutně šetrná a bezpečná. 

 


Vlasy jsou spojeny pomocí keratinu, který zajišťuje pevný, téměř neznatelný spoj. Keratin je složka obsažena v živých vlasech, proto Váš vlastní vlas může po prodloužení volně dýchat, vyživovat se i růst, zatímco u jiných metod (speciální vlasové kroužky, lepidla, kovové spojky, splétání vlasů, plastová pojítka aj.) může dojít k požkození, dokonce zničení prodlužovaných vlasů.

 

Po 3-5 měsících (v závislosti na rychlosti růstu vlasů) je třeba vlasy posunout blíže k temeni hlavy tzn. sundat nastavené prameny vlasů a znovu je připevnit blíž ke kořínkům. Pro tento proces obnovování SO.CAP. vyvinul speciální gel, Solgel, kterým se jednoduše uvolní keratin od vlasů a prameny se jednoduchým způsobem stáhnou, aniž by se narušila struktura živých vlasů. Na sundané vlasy se připojí nová keratinová destička a pramen se může opět aplikovat na vlasy. 

 


Výhodou metody je i to, že přidané vlasy se dají opakovaně použít a není nutné je při každém posunutí nahradit vlasy jinými. Životnost nastavovaných vlasů je rok až dva, v závislosti na péči. 

 


Aplikace pramenů se může provádět na jakoukoliv strukturu vlasu, vlasy barvené, zesvětlované a nebo preparované. Z široké škály barev pramenů a různého typu zvlnění si každá žena vybere typ a barvu vlasů.  

KERATIN ZA STUDENA ( metoda světových celebrit ) 

S naší metodou nepodstupujete žádné riziko poškození ani znehodnocení Vašich vlasů. 
Pro více informací a objednávky můžete volat na telefonní číslo : 604 310 416. Těšíme se na Vás !
V případě zájmu Vás můžeme navštívit přímo u Vás doma ( pouze Brno a blízké okolí ). 

 

 

 

 

Péče o nastavené vlasy 

Nastavené vlasy se mohou barvit, fénovat, žehlit a natáčet. Neměly by se melírovat a aplikovat na ně trvalou (tím poškozujeme nastavené vlasy a zkracujeme jejich životnost). Při česání je důležité používat speciální kartáč se silikonovými štětinkami, které neporušují spoje. 

 

Firma SO.CAP. vyvinula speciální řadu vlasové kosmetiky FOR YOU (4U), která poskytuje dokonalou péčí o nastavené vlasy a pomáhá jim prodloužit jejich životnost. Tato řada obsahuje:

 

-

Superhydratační šampon na vlasy – vysoce výživný šampon obsahující komplex zvlhčujících složek podporujících poddajnost vlasu, obsahuje glycerin, který napomáhá zvlhčovat vlas.

-

Výživná maska na vlasy – výživná a ochranná maska obohacená silikonovým komplexem, kreatinem a rostlinnými výtažky, šetrně přistupuje ke struktuře vlasu, zabraňuje jeho poškození a je ideální pro chemicky upravené vlasy, podporuje lesk a elasticitu a vlasy jsou lehce rozčesatelné

-

Sprej pro zlepšení struktury vlasu - obnovuje a dodává vlasům přirozený lesk, má antistatický účinek, a proto je vhodný pro nepoddajné vlasy

-

Proteiny z hedvábí – koncentrované ošetení bez oplachování, má okamžité ochranné reparační účinky na konce i celou délku narušených vlasů, navrací zdraví a zářivý vzhled, výrobek je obohacený komplexem silikonů a kakaovým olejem, které hydratují a zlepšují rozčesávání vlasů

 

Prodlužování vlasů je díky této nové revoluční metodě snažší a dostupnější než dříve.


Prodlužování vlasů
Nejnovější metodou
" keratin za studena "
za bezkonkurenční ceny.


Prodej přístrojů
pro metody za studena i za tepla.

Prodlužování vlasů | Zhušťování vlasů

Metoda | Vzorníky | Ceny a služby | Galerie | Objednávky | Kontakty